داغ ترینها: ....

دانش بنیان های ایرانی با هیات كنیایی تعامل می كنند

دانش بنیان های ایرانی با هیات كنیایی تعامل می كنند

كمیاب آنلاین: با حمایت مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری، در فرصتی فناورانه نشست رو در رو میان شركت های دانش بنیان ایرانی و یك هیات دولتی از كشور كنیا فردا انجام می شود.


به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار کشور کنیا و شرق قاره آفریقا فرصت بسیار مناسبی برای فعالیت تولیدکنندگان ایرانی است، هزینه نیروی کار بسیار ارزان، نبودن موانع گمرکی، جمعیت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفری قاره آفریقا و امکانات بکر اقتصادی گواه این فرصت برای بهره مندی از بازاری بزرگ است.
کنیا به عنوان کشوری بزرگ و اقتصادی انتخاب مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است تا بازار دانش بنیان ها در آن توسعه یابد. کشوری که با وجود داشتن روابط حسنه با ایران و بازار با ارزش اقتصادی، فقط میزبان بخش کوچکی از توانمندی های اقتصادی و تولیدی ایران است.
اما برگزاری نشست رو در روی یک هیات کنیایی به ریاست استاندار شهر بومت با شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور ایرانی فرصتی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراهم نموده است تا توانمندان حوزه کشاورزی، آب، محیط زیست و انرژی های تجدیدپذیر کنار یکدیگر نشسته و برای توسعه روابط تجاری و فناورانه با یکدیگر گفت و گو کنند.
بر اساس این گزارش این جلسه ۲۱ مهرماه برگزار می گردد و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https: //tesc.ir/ مراجعه کنند.منبع:

1399/07/21
15:25:09
5.0 / 5
1340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین