داغ ترینها: ....

امكان تولید دسته وسیعی از نانوالیاف با دستگاه الكتروریسندگی خودكار ایرانی برقرار شد

امكان تولید دسته وسیعی از نانوالیاف با دستگاه الكتروریسندگی خودكار ایرانی برقرار شد

كمیاب آنلاین: یك شركت فناور در حوزه نانو با ساخت و عرضه تجهیزات الكتروریسندگی خودكار امكان تولید طیف وسیعی از نانوالیاف صاف، متخلخل، هسته ای پوسته ای و نانوالیاف چندجزیی را در كشور فراهم نمود.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این شرکت یکی از گروه های صنعتی پیشرو در زمینه تولید دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی تمام خودکار الکتروریسی است که خطوط نیمه صنعتی و صنعتی تولید انبوه نانوالیاف پلیمری، سرامیکی، و کامپوزیتی در ایران و منطقه خاورمیانه را عرضه می کند.
انعطاف در طراحی، سهولت در به کارگیری، وسعت تجهیزات جانبی ارائه شده، کنترل بسیار دقیق به همراه دامنه بالای تغییرات در نظر گرفته شده برای پارامترهای الکتروریسی و نیز امکان اعمال تغییرات مختلف در شرایط عملیاتی، فرآیندی و محیطی بر طبق نیاز مشتریان و کاربران همچون مزیت های ادوات الکتروریسندگی این شرکت است.
از این تجهیزات می توان برای تولید طیف وسیعی از نانوالیاف، پلیمرهای طبیعی، سنتزی و همین طور نانوذرات پلیمری و سرامیکی استفاده نمود. همین طور می توان این تجهیزات را برای تولید بسترهای بی بافت از نانوالیاف، تولید نانوالیاف آرایش یافته، چند لایه های متشکل از نانوالیاف و نیز تولید پیوسته و یا ناپیوسته محصولات متشکل نانوالیاف بهره برد.
دستگاه های الکترویسی آزمایشگاهی تمام خودکار این شرکت قابلیت تولید دسته وسیعی از نانوالیاف پلیمرهای طبیعی، سنتزی و نانوذرات پلیمری، سرامیک را دارا هستند. بطور کلی در تمامی مدلهای ارائه شده، به سبب طراحی یکپارچه نرم افزار رابط کاربری و به کارگیری تجهیزات مناسب، امکان تنظیم، تغییر و کنترل تمام متغیرهای پروسه پیش و حین انجام عملیات امکان پذیر است. همین طور به سبب طراحی مدولار و منعطف امکان اعمال هر گونه ویرایش در تجهیزات و ماژول های دستگاه برمبنای نیازمندی های کاربران فراهم گشته است.
امکان بهره گیری از کاربرد دوگانه این دستگاه در استفاده بعنوان الکترواسپری، امکان به کارگیری آرایش های مختلف از ریسنده ها و جمع کننده ها، بهره گیری از سامانه های ایمنی نظیر قفل درب ایمنی برای جلوگیری از شوک الکتریکی و نیز سامانه تخلیه ایمن برای تخلیه حلال های سمی و نانوالیاف معلق همچون قابلیت های مشترک تجهیزات تولیدی این شرکت است.
نانوالیاف تولید شده با این ادوات در حوزه هایی نظیر زیست فناوری، محیط زیست، پزشکی، دارو و بهداشت، تولید و ذخیره سازی انرژی کاربرد دارد.منبع:

1399/07/27
22:38:42
2.5 / 5
1303
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین