داغ ترینها: ....
20 آبان

۳۵ طرح نوآورانه حوزه برق به سرمایه گذاران معرفی می شود

۳۵ طرح نوآورانه حوزه برق به سرمایه گذاران معرفی می شود

به گزارش كمیاب آنلاین ۳۵ طرح نوآورانه شركت های دانش بنیان و فناور در حوزه نیرو و صنعت برق برای تجاری سازی به سرمایه گذاران معرفی می شود.


به گزارش روز شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این رویداد در 20 آبان به صورت آنلاین برگزار می گردد.
بنابر این گزارش پژوهشگاه نیرو با همکاری شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع نیروی برق در تلاش است تا رویداد تجاری سازی ایده و جذب سازنده را به محلی برای تبدیل طرح ها و ایده های نوآورانه فعالان فناور به طرح های تجاری تبدیل گردد.
در این رویداد همینطور شرکت گسترش صنعت بعنوان بازوی اجرایی عمل می کند.
حال حاضر ۳۵ طرح از سوی شرکت های برق منطقه ای هرمزگان و یزد، شرکت های توزیع نیروی برق استان های البرز، زنجان، جنوب کرمان، شمال کرمان، گیلان، مرکزی و مشهد و همینطور برخی از طرح های پژوهشگاه نیرو به منظور تجاری سازی به پژوهشگاه نیرو معرفی شده است.
پژوهشگاه نیرو و شرکت گسترش صنعت بعنوان کارگزار تجاری سازی، در گام اول با استفاده از شبکه متخصصین دانشگاهی و صنعتی، شرکت های دانش بنیان، فناور و استارتاپ های فعال در این عرصه تلاش می کند تا طرح های موجود را از نظر ظرفیت تجاری سازی مورد ارزیابی قرار دهد.
از الزمات شرکت در این رویداد نوآورانه آن است که تمامی طرح ها دارای نمونه محصول باشد. این رویداد در تاریخ ۲۰ آبان ماه سالجاری به صورت آنلاین برگزار می گردد.
در این مراسم ۳۵ طرح برای جذب سازندگان و سرمایه گذاران برای تجاری سازی و صنعتی سازی معرفی می شود.
مخاطبان رویداد، سرمایه گذاران، شتاب دهندگان، سازندگان، صاحبان صنعت، شرکت های مرتبط و عموم مردم علاقمند به این حوزه هستند.
علاقه مندان می توانند برای حضور در رویداد به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی رجوع کنند یا از راه سایت رویداد اخبار آنرا دنبال کنند.


1399/08/05
22:44:36
2.5 / 5
1214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین