داغ ترینها: ....
مدیركل سرمایه گذاری پارك فناوری پردیس:

حمایت ۷۰ درصدی از طرح های مطالعاتی دانش بنیان های پارك فناوری پردیس

حمایت ۷۰ درصدی از طرح های مطالعاتی دانش بنیان های پارك فناوری پردیس

مدیركل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارك فناوری پردیس اظهار داشت: پارك فناوری پردیس 70 درصد از هزینه های تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی شركت های عضو پارك و شركت های عضو شعب خودرا تامین می كند.


«احمد عسگری» در این خصوص اضافه کرد: اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری این مجموعه، با هدف پشتیبانی از تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی ضروری سرمایه گذاری، به واحدهای دانش محور و فناور عضو پارک و شعب آن تسهیلات اعطا می کند.
وی در باره جزئیات این حمایت بیان کرد: پارک حداکثر ۷۰ درصد از هزینه های تهیه و تدوین طرح های مطالعاتی را برای جذب سرمایه گذار پوشش می دهد. این حمایت مالی شامل ارزش گذاری فناوری، طرح توجیهی، طرح کسب وکار و تحقیقات بازار، به صورت بلاعوض می شود.
عسگری درباب شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها اضافه کرد: شرکت متقاضی این تسهیلات باید پیش از اقدام برای واگذاری طرح مطالعاتی خود به کارگزاری برای تدوین، طرح را به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری ارائه کند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک گفت: در چارچوب این طرح تسهیلات مالی تا سقف ۱۰ میلیون تومان قابل پرداخت می باشد. این تسهیلات در صورتی به شرکت داده می شود که طرح، ظرفیت جذب سرمایه را داشته باشد و کارگزاری که مقرر است طرح را تدوین کند، مورد تایید پارک باشد.
به گزارش روزسه شنبه ایرنا از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، عسگری ضمن تاکید بر اینکه این خدمت بعد از استعلام از اداره سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری و فقط به طرح های مطالعاتی که با هدف جذب سرمایه گذار و توسط کارگزاران مورد تایید پارک تدوین شده باشد، ارائه خواهد شد، بیان کرد: منظور از سرمایه گذاری در این طرح، سرمایه گذاری مشروط به مشارکت در سود و زیان است. هر شرکت در طول سال فقط یک دفعه امکان استفاده از این حمایت را خواهد داشت.


1399/08/07
11:52:34
5.0 / 5
1281
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین