داغ ترینها: ....

برگزاری بزرگترین رویداد آنلاین كشور در دانشگاه شریف

برگزاری بزرگترین رویداد آنلاین كشور در دانشگاه شریف

مسابقات برنامه نویسی آنلاین CodeJam Sharif بعنوان یكی از بزرگترین رویدادهای آنلاین كشور توسط دانشگاه صنعتی شریف و گروه Sharif ICT در آذرماه سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، شروع ویروس کرونا در سرتاسر جهان باعث به وجود آمدن سبک زندگی جدیدی برای مردم کشورها و جوامع مختلف شده است. در این دوران برگزاری رویدادهای مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با استفاده از فناوری به روز و کارآمد اطلاع رسانی چند رسانه ای، محصولات و خدمات خویش را به شکل نامحدود به مخاطبان خود عرضه کنند.

دانشگاه صنعتی شریف بعنوان یکی از دانشگاه های پیشرو و شاخص همواره باعث توسعه و اعتلای کشور بوده و در این راستا هم با هدف پشتیبانی از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب وکارهای مبتنی برICT، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه نویسی به صورت آنلاین و غیرحضوری با عنوان "Sharif Codejam" توسط گروه Sharif ICT و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذر ماه سالجاری است.

مسابقات برنامه نویسی آنلاین CodeJam Sharif بعنوان یکی از بزرگترین رویدادهای آنلاین کشور یک مسابقه برنامه نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیرحضوری انجام می شود. در این مسابقات جهت استفاده از تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و امکان حضور برای کلیه علاقمندان به برنامه نویسی فراهم است.

این رویداد در سه مرحله برگزار می گردد و سوالات مدتی پیش از برگزاری با حضور گروهی متشکل از بعضی از سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ، چهره های موفق استارتاپی و افراد سرشناس در حوزه ICT تدوین می شود.

بر اساس اعلام دانشگاه شریف، علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقات به صورت انفرادی از ۲۰ آبان تا ۵ آذرماه سالجاری فرصت دارند از راه وب سایت www.codejam.sharif.ir اقدام نمایند. شرکت کنندگان می توانند بعد از ثبت نام از راه پروفایل خود وارد بخش مسابقات شوند.
منبع:

1399/08/07
23:26:15
5.0 / 5
1188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین