داغ ترینها: ....

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی ۲۸ و ۲۹ آبان

جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی ۲۸ و ۲۹ آبان

به گزارش كمیاب آنلاین رئیس شهرك علمی تحقیقاتی اصفهان اظهار داشت: پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه جاری در شهرك علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد.به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، جعفر قیصری روز دوشنبه در نشست خبری مجازی پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اضافه کرد: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، اولین رویداد فناوری و نوآوری کشور است که از ۱۸ سال قبل توسط شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شروع به کار کرد.

وی با اشاره به اینکه مأموریت اصلی جشنواره شیخ بهایی، ترویج فرهنگ کارآفرینی است که در این سال ها به خوبی انجام شد، تصریح کرد: برای پانزدهمین جشنواره مأموریت های جدیدی ترسیم شد. همینطور پس از انجام توسعه های کمی و کیفی، زمان رقابت برای نفوذ در بازار سرمایه گذاری فرارسیده است.

قیصری با اشاره به فعالیتهای جشنواره پانزدهم، اظهار داشت: در این جشنواره محصولاتی معرفی و تشویق می شوند که بخشی از بازار را به دست آورند و نیازی از کشور را رفع کنند. در جشنواره پانزدهم محورهایی با عنوان حل مسائل اساسی کشور عنوان شد و برای شرکتهای دانش بنیانی که به حل مسائل اساسی کشور توجه کرده اند، امتیاز ویژه تعلق می گیرد.

رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان افزود: این امتیاز همینطور به شرکت هایی اختصاص داده می شود که بخشی از بازار را به دست آوردند و علاوه بر جذب سرمایه گذار، نیاز جامعه را برطرف ساختند.

رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، اظهار داشت: تعداد ۵۰۰ اثر از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شد و داوری ها در سه بخش صورت گرفت. فرایند داوری طرح ها در جشنواره شیخ بهایی یک ساله است و سال جاری کرونا هم نتوانست این جشنواره را زمین گیر کند.

قیصری تصریح کرد: تجربه های جدیدی با عنایت به مجازی شدن داوری ها توسط کرونا به دست آوردیم و داوری مرحله اول این جشنواره با ارسال فیلم انجام شد. از این ۵۰۰ اثر، ۸۰ اثر وارد مرحله نیمه نهایی و در نهایت ۳۰ اثر وارد مرحله نهایی شد.


1399/08/16
18:44:09
1.7 / 5
1355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین