داغ ترینها: ....

ادامه دوركاری كارمندان اپل تا اواسط سال آینده

ادامه دوركاری كارمندان اپل تا اواسط سال آینده

کمیاب آنلاین: مدیرعامل شرکت اپل در جریان دیدار مجازی با کارمندان این شرکت اعلام نمود بنظر می رسد که بیشتر تیمها قبل از ژوئن سال 2021 به سرکار برنخواهند گشت.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، غول فناوری اپل معمولا یک فرهنگ متمرکز به دفتر کار داشته است اما تیم کوک، مدیرعامل اپل اصرار کرد که موفقیت امسال این شرکت در جریان قرنطینه پاندمی ویروس کرونا ممکنست انعطاف پذیری بیشتری را برای دورکاری در آینده امکان پذیر کند.

با این حال مدیرعامل اپل همچنان تمایل دارد که کارمندان این شرکت در نهایت به سرکار برگردند.

وی اظهار داشت: هیچ جایگزینی برای همکاری رو در رو وجود ندارد اما ما یاد گرفتیم چگونه می توانیم کارمان را خارج از دفتر بدون قربانی کردن راندمان یا نتایج انجام دهیم. تمامی این آموخته ها اهمیت دارند و زمانی که پاندمی را پشت سر بگذاریم، تمامی موارد عالی درباب اپل را حفظ خواهیم کرد و بهترین تغییراتی که امسال داشته ایم را در آن خواهیم گنجاند.

کوک اعلام نمود به سبب چالش هایی که در ماه های اخیر وجود داشته، اپل به کارمندانش در خیلی از مناطق یک روز تعطیلی با حقوق اضافی خواهد داد که برای چهارم ژانویه برنامه ریزی شده است. گوگل هم بتازگی به کارمندانش یک روز تعطیلی اضافی با حقوق داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل اپل همین طور اعلام نمود: برنامه کمک کارمندان قوی ترین سال را تا حالا داشته است و از زمان آغاز این برنامه، بیش از ۵۹۱ میلیون دلار کمک به خیریه ها داده شده و کارمندان بیش از ۱.۶ میلیون ساعت خدمت داوطلبانه داشته اند. این شرکت پنج میلیون دلار دیگر کمک برای کمک به کسانی که از کووید ۱۹ لطمه دیده اند، فراهم می آورد.

منبع:

1399/09/21
22:23:10
5.0 / 5
1130
تگهای خبر: اپل , شركت , فرهنگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین