داغ ترینها: ....
ستاری:

پروژه هایی برای طراحی خودرو در داخل آغاز نموده ایم

پروژه هایی برای طراحی خودرو در داخل آغاز نموده ایم

کمیاب آنلاین: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلان اینکه تا زمانی که طراحی های صنعت خودرو در داخل انجام نشود ما صاحب صنعت خودروسازی نیستیم، از آغاز پروژه هایی برای طراحی خودرو با شرکت های خودروساز آگاهی داد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایرنا از خانه ملت، سورنا ستاری روز سه شنبه درباره استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تولید قطعات موردنیاز خودروسازان اظهارکرد: هم اکنون این پروسه در حال انجام می باشد و خودروسازان میزهایی تخصصی بمنظور ساخت قطعات موردنیاز تولید خودرو توسط شرکت های دانش بنیان، برگزار می کنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اضافه کرد: هرچند هیچ محدودیتی در ساخت قطعات موردنیاز تولید خودرو توسط شرکت های دانش بنیان وجود ندارد اما تا زمانی که طراحی های صنعت خودرو در داخل انجام نشود، ما صاحب صنعت خودروسازی نیستیم، خوشبختانه جهت گیری جدید شرکت های خودروسازی نیز به این سمت است.
ستاری اشاره کرد: استفاده از دانش بنیان ها در صنعت خودروسازی دو بخش دارد نخست حفظ وضعیت موجود، به این معنا که قطعاتی که در داخل تولید نمی گردد، با بهره گیری از توان شرکت های دانش بنیان ساخته شود که این امر در حال انجام می باشد و میزهای تخصصی بمنظور جهش و افزایش ظرفیت تولید خودرو های موجود برگزار می گردد.
وی افزود: دومین موضوع که باید محقق شود این است که ما در داخل صاحب طراحی خودرو شویم، بتازگی پروژه هایی در این راستا با خودروسازان شروع کردیم و ان شاالله به نتیجه برسیم.
منبع:

1399/09/27
10:47:03
2.5 / 5
697
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین