داغ ترینها: ....

سربازان فناور جذب می شوند

سربازان فناور جذب می شوند

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای جذب سرباز فناور فراخوان منتشر نمود.


به گزارش روز چهارشنبه بنیاد ملی نخبگان؛ باتوجه به گفتمان سازی انجام شده از طرف معاونت علمی و فناوری پروژه سرباز فناور و امریه سربازی در این معاونت و دیگر دستگاه های اجرائی گسترش یافته است.
براساس نیازمندی های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروهای امریه سربازی باید در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده باشند.
همچنین اولویت پذیرش با فارغ التحصیلان رشته های مدیریت مالی، اقتصاد و حسابداری است. نیروهای امریه متقاضی استفاده از این فرصت کاری، باید بر مجموعه نرم افزار آفیس تسلط کامل داشته باشند. همین طور آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی کامپیوتر نیز یکی دیگر از شرایط پذیرش است.
برابر قانون، نیروهای متقاضی پذیرش بعنوان سرباز فناور و امریه سربازی در نهادهای دولتی نباید از غیبت برخوردار باشند. داوطلبان باید ساکن استان تهران باشند. علاقه مندان می توانند رزومه خودرا به آدرس الکترونیک tbf.co@chmail.ir ارسال نمایند.
منتخبان پذیرفته شده دوره خدمت سربازی خودرا به صورت امریه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سپری می کنند.
با توجه به گفتمان سازی انجام گرفته از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم اکنون خیلی از دستگاه های دولتی، فارغ التحصیلان با استعداد و نخبه دانشگاهی را بعنوان امریه جذب می کنند.
امریه سرباز فناور نیز، نام یکی دیگر از بسته های خدمتی این معاونت است که به شرکت های دانش بنیان و فعالان فناور زیست بوم نوآوری کشور اختصاص یافته است.
بر اساس این گزارش، مهلت ارسال رزومه تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ است.


1399/10/06
22:08:32
0.0 / 5
677
تگهای خبر: اجرا , الكترونیك , بازی , پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین