داغ ترینها: ....

گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساكنان روستای نوقند

گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساكنان روستای نوقند

کمیاب آنلاین: رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی از برنامه های محوری دولت می باشد، گزارشی از روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند استان خراسان جنوبی درباره تقویت آنتن دهی اینترنت همراه ارائه نمود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با انتشار تصاویری از آغاز عملیات اجرائی تقویت آنتن دهی اینترنت همراه در یکی از روستاهای استان خراسان جنوبی، نوشت:
«توسعه ارتباطات در دولت تدبیر و امید، چه در زمانی که بنده مسئولیت داشتم و چه در دولت دوازدهم که آقای مهندس آذری جهرمی عهده دار مسئولیت شد، جزء راهبردهای اصلی دولت بوده. اهمیت این راهبرد و فواید آن، در روزهای کرونا خیلی خوب به چشم آمد.
تصویری که می بینید مربوط به آماده سازی زیرساخت نصب دکل تقویت اینترنت همراه در روستای نوقند در استان خراسان جنوبی است. مدتی پیش یکی از ساکنان این روستا به نمایندگی از اهالی منطقه، در شبکه اینستاگرام، از بنده نسبت به تقویت آنتن دهی اینترنت همراه درخواست کمک کرد و من این مسئله را به وزیر محترم ارتباطات منتقل کردم. خوشبختانه همان مخاطب، حالا با ارسال این دو تصویر اعلام نموده که مقدمات تقویت اینترنت همراه نوقند و روستاهای حومه در حال انجام و نسبت به حقیر و وزیر جوان ابراز لطف و محبت کرده است.
با وجود ازدیاد مشغله ها و کارهای مختلف، معمولاً اهتمام می کنم پیام های مردم را در شبکه های اجتماعی که در آن حضور دارم، بخوانم. درخواست های مختلفی مطرح می شود که بعضاً از توان من خارج است و شرمنده می شوم، اما درخواست هایی را که قابل تحقق هستند، حتما پیگیری می کنم.
نوقند سومین روستایی است که بعد از درخواست مخاطبان صفحه اینستاگرام از بنده و مساعدت وزیر محترم ارتباطات، صاحب اینترنت پرسرعت همراه می شود. توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی البته جزء برنامه های محوری دولت می باشد و دراین زمینه کارنامه وزارت ارتباطات درخشان بوده. با این همه ولی هنوز هستند روستاهایی که مشکلاتی از این قبیل دارند و امیدواریم تا اختتام دولت، تعداد آنها به حداقل برسد.»
منبع:

1399/10/21
20:49:35
0.0 / 5
965
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین