داغ ترینها: ....

اعلام نتایج كاردانی نظام جدید ۹۹

اعلام نتایج كاردانی نظام جدید ۹۹

کمیاب آنلاین: پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی فقط با سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی بهمن ماه 99 برای اطلاع از زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز از روز 12 بهمن به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایرنا امروز چهارشنبه سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای تعداد این پذیرفته شدگان را ۷ هزار و ۶۲۴ نفر اعلام نمود.
با توجه به پذیرش نشدن حضوری متقاضیان بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیک، متقاضیان می توانند به سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http: //darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خودرا به همراه مستندات لازم ثبت نام نمایند. بعد از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری بوسیله پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند بعد از دریافت شماره و کدرهگیری بوسیله پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http: //rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود باخبر شوند.
ضمناً متقاضیان درصورت لزوم میتوانند سوال یا سوالات خودرا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در بین بگذارند.
در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۱۰/۱۴ درباب پذیرش دانشجو در کدرشته محلهای اعلام شده از طرف دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی بهمن ماه سال ۱۳۹۹ بدین وسیله ضمن اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته های محلهای مرحله مذکور، توجه متقاضیان را به موارد ذیل جلب می نماید:
همه متقاضیانی که اسامی آنان بعنوان پذیرفته شده نهایی این مرحله اعلام گردیده لازم است برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و مدارک مورد نیاز (مطابق مدارک اعلام شده در اطلاعیه مورخ ۱۶/۷/۹۹ درباب اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۹) مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، و نحوه انجام مراحل ثبت نام از روز یکشنبه ۹۹/۱۱/۱۲ به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.
یادآوریهای مهم:
۱-همه پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ دارای اصل و یا گواهی دوره دوم متوسطه نظام جدید در یکی از رشته های تحصیلی شاخه فنی و حرفه ای و کارودانش و یا دیپلم فنی و حرفه ای و کارودانش نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی و یا دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید (نظام ۳-۳-۶) و یا نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی بوده و یا دوره مربوط را حداکثر تا اختتام شهریور ماه سال ۱۳۹۹ با موفقیت به انتها رسانده باشند و یا دارای دیپلم نظام قدیم (دوره چهارساله) بوده باشند.
تبصره: پذیرفته شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم، می بایست گواهی مدرک پیش دانشگاهی با تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر تا ۹۹/۰۶/۳۱ را نیز ارائه نمایند. در غیر اینصورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.
۲- پذیرفته شدگان مندرج در این اطلاعیه که قبلاً در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند مطابق ضوابط، قبولی قبلی آنان لغو می گردد و می بایست منحصراً در رشته قبولی جدید به تحصیل بپردازند. ضمناً این دسته از متقاضیان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می گردد.
۳- پذیرفته شدگان مرد لازم است باتوجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی بهمن ماه سال ۱۳۹۹ واجد شرایط لازم بوده و گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی عرضه کنند.
۴- از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از جانب متقاضیان به این سازمان باشد) فقط ثبت نام موقت و مشروط بعمل خواهد آمد. پس ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان مدارک لازم را به دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند تا بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. متقاضیان دارای مغایرت معدل باید وضعیت نهایی خودرا تا اختتام بهمن ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می توانند از روشهایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام گردیده با این سازمان مکاتبه نمایند.
۵- کد کامپیوتری و رشته تحصیلی دارندگان دیپلم متوسطه نظام جدید، شاخه نظری نظام آموزشی جدید (نظام ۳-۳-۶)، نظام سالی واحدی، ترم واحدی، نظام قدیم آموزش متوسطه (جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در صفحات ۱۵ الی ۲۴ مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی دوره های نظام جدید سال ۱۳۹۹) می بایست با عنوان رشته تحصیلی قبولی اعلام شده مطابقت داشته باشد؛ در غیر اینصورت قبولی آنان لغو می گردد. پذیرفته شدگان دارای دیپلم شاخه نظری منحصراً مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته های تحصیلی کاردانی ناپیوسته می باشند.
۶- پذیرفته شدگان دوره روزانه این مرحله خواه در رشته قبولی ثبت نام نمایند و یا ننمایند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ بمنظور انتخاب رشته های دوره روزانه نخواهندبود.
۷- همه پذیرفته شدگان می بایست در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. عدم ثبت نام در زمان مقرر به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.
۸- در هر مرحله از پذیرش (ثبت نام، پذیرش و یا هنگام تحصیل)، چنانچه مشخص گردد که متقاضی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات نادرست ارایه داده و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی لغو و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
منبع:

1399/11/10
23:34:19
0.0 / 5
607
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین