داغ ترینها: ....
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خبر داد:

افزایش 40 درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

افزایش 40 درصدی فروش شركتهای دانش بنیان كشور

به گزارش کمیاب آنلاین ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان کشور پارینه 120 هزار میلیارد تومان و امسال تا کنون نسبت به پارینه 40 درصد بیشتر فروش داشته اند.


سورنا ستاری عصر سه شنبه در حاشیه افتتاح ۹ طرح دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد اضافه کرد: فروش دقیق شرکتها تیرماه سال آینده و زمانی که اظهارنامه مالیاتی آنها درمی آید مشخص می شود.
وی با اشاره به اینکه شرکتهای دانش بنیان را به اشکال مختلف حمایت می نماییم افزود: هم اکنون ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس حضور دارند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: هر تعداد ساختمان به ما تحویل دهند آنها را برای جوانان تجهیز می نماییم و استارتاپهای کوچک را در مراکز نوآوری داخل و خارج دانشگاه مورد حمایت قرار می دهیم و تمامی فرآیندهایی که در حوزه تجاری سازی اتفاق بیفتد را پیگیری می نماییم.
ستاری اضافه کرد: توسعه کارخانه نوآوری مشهد همچون برنامه هایی است که طی چند روز آینده تیمها در آن مستقر می شوند و محلی می شود برای زایش شرکتها و محلی که یک جوان بتواند ایده خودرا به تیم و تیم را تبدیل به شرکت و کسب وکار خودرا راه اندازی کند.منبع:

1399/11/18
21:27:16
3.3 / 5
1016
تگهای خبر: بورس , دانش بنیان , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین