داغ ترینها: ....

حمایت 10 میلیونی از شركتهای دانش بنیان در نمایشگاه اینوتكس 2021

حمایت 10 میلیونی از شركتهای دانش بنیان در نمایشگاه اینوتكس 2021

به گزارش کمیاب آنلاین دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان با حضور در این نمایشگاه از حمایت ۷۰ درصدی تا سقف ۱۰ میلیون تومان برخوردار می شوند.


سجاد عباسی فشمی روز دوشنبه در نشست خبری با مبحث ثبت نام در دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینتوتکس۲۰۲۱ که به صورت مجازی برگزار شد، عنوان کرد: ثبت نام برای حضور در این رویداد از امروز شروع می شود و تا ۲۵ فروردین ادامه دارد، امید است شاهد حضور شرکت ها و استارتاپ ها در حوزه نوآوری باشیم.
وی با یادآوری این که این رویداد اردیبهشت ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود، اضافه کرد: دهمین دوره نمایشگاه با عنایت به شیوع کرونا و محدودیت های ناشی از این ویروس در فضای باز و با رعایت استاندارد ویژه در طراحی پلان های نمایشگاهی و ساخت غرفه ها تا حدامکان با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می گردد و مخاطبان به شکل حضوری و مجازی می توانند از رویدادها و نوآوری در پارک فناوری پردیس بازدید کنند.
دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ (inotex۲۰۲۱) افزود: در این رویداد تمامی اجزا و عناصر نوآوری گردهم می آیند.
عباسی فشمی تصریح کرد: در اینوتکس سال جاری از ۷۰ استارتاپ در ۶ استان کشور ازجمله تهران، کرمان، بوشهر، همدان، قزوین و تبریز برای حضور در بخش های مختلف دعوت شده اند.
وی خاطرنشان کرد: در کافه سرمایه اینوتکس که یکی از بخش های پُر مخاطب این رویداد است، استارتاپ های نیازمند سرمایه می توانند برای خود حامی مالی پیدا کنند. این مورد به حدی است که در یک سال قبل ۱۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری روی استارتاپ ها انجام شد.
دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ اضافه کرد: همینطور در هماهنگی با شرکتهای استارتاپی ترکیه مقرر است این شرکت ها در بخش سرمایه گذاری شرکت نمایند و با کسب و کارهای نوپا همکاری لازم را داشته باشند. سال جاری در بخش بین الملل یک هماهنگی خوبی با زیست بوم نوآوری ترکیه اتفاق افتاده است و مقرر است که شرکت ها و استارتاپ های خیلی از این کشور در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
عباسی فشی اضافه کرد: دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری inotex۲۰۲۱ از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می گردد که ثبت نام برای غرفه داران از امروز امکان پذیر است، ۲۰۰ استارتاپ می توانند به صورت حضوری در غرفه های این نمایشگاه حضور یابند.
به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایرنا، نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می گردد.
ینوتکس ۲۰۲۰ سال قبل به صورت مجازی میزبان بیشتر از ۴۰۰ شرکت و استارتاپ و بیشتر از ۲۰ هزار بازدیدکننده آنلاین بود. اینوتکس ۲۰۲۱ این دفعه به صورت تلفیقی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می گردد.منبع:

1399/11/28
20:55:32
0.0 / 5
663
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین