داغ ترینها: ....
تحلیلگران پیش بینی كردند

صعود ارزش بازار اپل به ۳ تریلیون دلار

صعود ارزش بازار اپل به ۳ تریلیون دلار

به گزارش کمیاب آنلاین تحلیل گران ضمن اشاره به ساخت خودروی اپل و همینطور انتظارات بالا برای مدل بعدی آیفون، پیشبینی کردند ارزش بازار این غول فناوری می تواند به سه تریلیون دلار صعود کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، شرکت سیتی گروپ و ودبوش پتانسیل دستیابی اپل به این نقطه عطف را پیشبینی می کنند. چنین افزایشی مستلزم رشد ۵۰ درصدی ارزش سهام اپل از قیمت نهایی روز پنجشنبه است. اپل با ارزش بازار حدود دو تریلیون دلار، هم اکنون ارزشمندترین شرکت جهان به حساب می آید.

جیم سووا، تحلیلگر سیتی گروپ در یادداشتی نوشت: ساخت خودروی اپل می تواند فروش این شرکت را ۱۰ تا ۱۵ درصد بعد از سال ۲۰۲۴ بالا برند و تا سال ۲۰۲۵ بازار خودرو های برقی جهان رشد بیشتری از مجموع بازارهای تلفنهای هوشمند، کامپیوتر های شخصی، تبلتها و دستگاههای پوشیدنی خواهد داشت.

دانیل ایوس، تحلیلگر شرکت ودبوش که هدف قیمت سهام اپل را ۱۷۵ دلار پیشبینی کرده است، با پیشبینی رسیدن ارزش بازار این شرکت به سه تریلیون دلار، کاهش اخیر ارزش سهام را یک فرصت خرید طلایی خواند. وی پیش بینی نمود عرضه مدل آیفون ۱۳ تأثیر عمده ای در بازار اپل خواهد داشت چونکه اطلاعات زنجیره تأمین به نرخ تولید بالاتر از نسل قبلی اشاره دارند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ارزش سهام اپل از زمانی که در اواخر ژانویه به رکورد بالایی صعود کرد، حدود ۱۷ درصد نزول کرده است و در معاملات روز جمعه به علت نگرانیها نسبت به رشد بازده اوراق قرضه که به سهام فناوری ضربه زد، ۱.۸ درصد کاهش داشت.
1399/12/24
12:53:52
0.0 / 5
821
تگهای خبر: اپل , بازار , تلفن , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین