داغ ترینها: ....

راه اندازی شبكه اجتماعی ترامپ تا ۳ ماه دیگر

راه اندازی شبكه اجتماعی ترامپ تا ۳ ماه دیگر

کمیاب آنلاین: یکی از مشاوران ترامپ اعلام نمود رئیس جمهور سابق آمریکا که بعد از وقایع حمله به کنگره در ششم ژانویه با تعلیق حسابش در توییتر فیسبوک و سایر رسانه های اجتماعی روبرو شد، ظرف دو تا سه ماه آتی پلت فرم خودرا راه اندازی می نماید.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، جیسون میلر، سخنگوی کمپین ۲۰۲۰ ترامپ به شبکه فاکس نیوز اظهار داشت: ترامپ با پلت فرم جدید خود که بازی را بطور کامل از نو تعریف می کند، به فضای رسانه اجتماعی بازخواهد گشت.

میلر در این زمینه جزئیات چندانی ارائه نکرد و مقامات سازمان ترامپ هم در این زمینه اظهارنظر نکردند.

توییتر هفته گذشته اعلام نمود به دنبال نظرخواهی عمومی در این زمینه است که فعالیت سران جهان چطور و در چه هنگامی باید ممنوع شود.

این شرکت رسانه اجتماعی اعلام نمود در حال بررسی سیاست خود و بررسی این مساله است که آیا سران جهان باید مشمول مقررات کاربران عادی شوند یا خیر.

توییتر، فیسبوک و سایر خدمات رسانه اجتماعی بعد از ممنوعیت ترامپ به سبب تحریک به خشونت، بر سر برخوردی که با سیاستمداران و مقامات دولتی دارند، زیر ذره بین رفته اند.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک در ژانویه حساب ترامپ را به مدت نامعلوم تعلیق کرد و از هیات نظارت مستقل خود خواست درباره تداوم این ممنوعیت تصمیم بگیرند.

منبع:

1400/01/04
13:57:29
2.5 / 5
990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین