داغ ترینها: ....
به منظور توسعه كسب و كارهای بین المللی حضور می یابند

شركتهای دانش بنیان و خلاق ایرانی در رویداد آنلاین اتریش

شركتهای دانش بنیان و خلاق ایرانی در رویداد آنلاین اتریش

به گزارش کمیاب آنلاین شرکتهای دانش بنیان و خلاق در رویداد آنلاین بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال به میزبانی اتریش شرکت می کنند.


رویداد بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در اتریش برگزار می گردد. رویدادی که می تواند فرصت مناسبی برای شرکتهای دانش بنیان و فناوران ایرانی باشد تا ضمن معرفی ظرفیت ها و بازاریابی برای محصولات و خدمات خود، نسبت به شبکه سازی برای تعاملات بین المللی آتی خود اقدام نمایند.
تاکنون در این رویداد که با مبحث اصلی نرم افزار و آینده تجارت دیجیتالی به صورت مجازی برگزار می گردد بیشتر از ۶۰۰ شرکت کننده از ۴۶ کشور ثبت نام کرده اند و ۴۰۰ فرصت و مبحث همکاری هم در این رویداد معرفی شده است. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای متقاضی حضور در این رویداد حمایت می کند.
بر اساس گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کسب و کارهای خلاق و دیجیتال نسل حال و آینده مشاغل موجود در دنیا هستند. مدلی از فعالیتهای اقتصادی که بر پایه فناوری های ارتباطات و اطلاعات شکل گرفته اند و این روزها بازاری داغ و پرطرفدار دارند.
توسعه این شکل از کسب و کارها می تواند کشورها را به سمت توسعه یافتگی و استفاده از ابزار هوشمند و دیجیتالی شده برای پیشبرد کارها سوق دهد.
به همین دلیل برگزاری چنین رویدادهایی از جانب کشورها با استقبال زیادی مواجه می شود و فرصتی مطلوب برای فعالان این حوزه در همه دنیا است تا بتوانند با آخرین دستاوردهای موجود آشنا گردند و در کنار آن، شرکایی از دیگر کشورها برای محصولات و خدمات خود بیایند.منبع:

1400/01/27
12:54:41
2.5 / 5
918
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین