داغ ترینها: ....

یك شركت خلاق بستر پخش آنلاین ویدئو را فراهم نمود

یك شركت خلاق بستر پخش آنلاین ویدئو را فراهم نمود

کمیاب آنلاین: یک شرکت خلاق با راه اندازی یک بستر پخش فیلم آنلاین در حال تولید چند سریال و برنامه های گفتگو محور است.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علی مجیدی مدیرعامل این شرکت خلاق هم اکنون یک بستر پخش آنلاین ویدئو به وجود آورده ایم که محتواهای متنوعی را عرضه خواهدنمود.
مدیرعامل این شرکت خلاق در ادامه با بیان اینکه، هم اکنون دو بستر پخش آنلاین ویدئو بزرگ در کشور وجود دارد، اضافه کرد: خیلی از این بسترهای خلاق در کشور وجود دارد که آنها نیز انتظار حمایت دارند و همه حمایت ها نباید تنها به شرکت های بزرگ تخصیص یابد.
وی با اشاره به اهمیت تولید محتوا در سامانه های پخش آنلاین ویدئو اظهار داشت: محصولات این شرکت، پیشتاز موی نام دارد و پلت فرم ویژه تلفن های همراه این سامانه نیز به زودی آماده می شود.
این فعال صنایع نرم و خلاق اضافه کرد: کاربران با پرداخت حق اشتراک می توانند از محتوای این پلت فرم استفاده کنند.
مجیدی با اشاره به محتوای تولید شده در این سامانه، اضافه کرد: یک تیم، خبره متشکل از دو استاد فیلمنامه نویسی، کارگردان و دو نفر تهیه کننده قدیمی در این شرکت در حال فعالیت جهت بررسی طرح های مختلف هستند و بر این اساس چند سریال بصورت همزمان، در این شرکت خلاق در حال تولید است.
وی اظهار داشت: ۴ برنامه تاک شو نیز در حال تولید است. یکی از این برنامه ها، ویژه گفتگو با خوانندگان است. یکی دیگر از این تاکشوها نیز ویژه گفتگو با قاطبه هنرمندان است. همین طور یک برنامه نیز ویژه معرفی تازه ترین بازی های کامپیوتری و تکنولوژیهای جدید طراحی نموده ایم.
مجیدی همین طور بیان کرد: با گسترش زیرساخت های اینترنتی، مردم بیشتر به دریافت محتوا بوسیله فضای مجازی تمایل پیدا کرده اند و به همین دلیل، می توان با تولید محتوای خوب و منطبق با فرهنگ ایرانی، اسلامی به این نیاز پاسخ داد.منبع:

1400/02/01
22:48:17
0.0 / 5
710
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین