داغ ترینها: ....

بررسی قند خون با كمك ساعت اپل

بررسی قند خون با كمك ساعت اپل

کمیاب آنلاین: شرکت ˮاپلˮ می خواهد با همکاری یک شرکت انگلیسی، ساعات خودرا به قابلیت بررسی قند خون مجهز کند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شایعات بلندمدت در مورد ساعت "اپل" (Apple) با قابلیت بررسی قند خون، بتازگی اعتبار کسب کرده اند.
گزارش ها حاکی از این هستند که شرکت انگلیسی "Rockley Photonics" اعلام نموده که اپل، بزرگترین مشتری آن در دو سال قبل بوده است و برای توسعه محصولات آینده خود، با این شرکت قرارداد دارد.
تمرکز Rockley Photonics بر حسگرهایی است که میزان قند خون، فشار و حتی میزان الکل خون را ردیابی می کنند. این مساله نشان میدهد که حداقل یکی از این خاصیت ها در آینده در ساعات اپل وجود خواهند داشت.
هم اکنون، علاقه زیادی به سنسورهای پوشیدنی قند خون وجود دارد که نیازی به سوزن ندارند. اگر شرکت اپل بتواند این فناوری را به محصولاتی مانند ساعت وارد کند، مزایای زیادی برای افرادی به همراه خواهد داشت که از سوزن زدن به خود جهت بررسی دیابت خسته هستند.
سایر محصولات Rockley Photonics نیز می توانند برای کاربران سودمند باشند. ردیابی فشار خون نیز می تواند کاربر را نسبت به مواردی مانند استرس آگاه کند. این که این مساله می تواند امکان پذیر شود یا خیر، موضوع دیگری است.
شرکت اپل هنوز باید مواردی مانند دوام باتری و هزینه را در نظر بگیرد. حتی اگر تولید این محصول امکان پذیر شود، علاقمندان باید مدتی منتظر این خاصیت ها بمانند.
منبع:

1400/02/14
20:54:03
0.0 / 5
1021
تگهای خبر: اپل , باتری , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین