داغ ترینها: ....

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است

به گزارش کمیاب آنلاین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: نیاز بشر امروز، ارتباطات فراگیر، پردامنه، امن و پایدار می باشد که منجر به تکامل اجتماعی می شود و در این میان دست اندرکاران روابط عمومی و حوزه ارتباطات در هر سازمانی در حقیقت هنرمندانی هستند که می توانند اثر هنری تا بی نهایت خلق کنند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مجید سلطانی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، ضمن تبریک این روز به تمامی همکاران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی در سراسر کشور، به موضوع ریشه ای و مهم ارتباطات اصرار کرد و اظهار داشت: هدف نهایی تمامی ادیان الهی، تکامل انسانی و تکامل اجتماعی ست و ارتباطی فراگیر، پردامنه، پایدار و امن نیاز بشر امروز است تا به این تکامل اجتماعی برسد.

وی ادامه داد: انسان های کامل و پویا، خانواده منسجم و سالم و تعاملات سودمندتر، محورهای اصلی و مهم برای تکامل اجتماعی هستند که همگی زمینه ساز پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در هر کشوری خواهد شد.
سلطانی با اشاره به وظیفه سنگین دست اندرکاران در حوزه ارتباطات و روابط عمومی در زمان حال، اظهار نمود: همدلی و هم فکری میان مردم با دست اندرکاران ارتباطات در شرکت مخابرات ایران موجب رونق کسب وکار و رضایتمندی مشتریان شرکت خواهد شد و این اتفاق تا به امروز به مدد دوستان در حوزه روابط عمومی در مجموعه شرکت مخابرات ایران به خوبی صورت گرفته است.

فعالیت های روابط عمومی یک هنر بی نهایت است
سلطانی با اشاره به قدمت طولانی روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از یکپارچگی کارهای این حوزه با تمامی مناطق در سراسر کشور قدردانی نمود و اضافه کرد: کار روابط عمومی بسیار خطیر و موثر و مانند شمشیر دو لبه است. افرادی که در این عرصه فعالیت می نمایند باید دانش کافی داشته باشند و با حساسیت، علاقمندی و پشتکار، هنرمندانه فعالیت هایشان را هدایت کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به شعار امسال اتحادیه جهانی مخابرات، به تمامی همکاران اصرار کرد این شعار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در این رابطه اضافه کرد: در قسمتی از برنامه ۱۴۰۰ شرکت مخابرات ایران، تحقق دیجیتال بمنظور کنترل بحران آمده است که با اجرای این برنامه به رشد ارتباطات پایدار در وضعیت کرونا منجر می شود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه شود.
طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، ایشان سپس با اعلان اینکه شیوع ویروس کرونا در جهان موضوع آموزش حضوری را متحول کرده بر گسترش توسعه ارتباطات در تمامی مناطق با کمک تمامی بازیگران صحنه ارتباطات کشور تاکید داشت و اشاره کرد: برای برقراری ارتباط پایدار برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان باتوجه به افزایش سرعت ارتباطات اینترنتی، از برنامه های شرکت مخابرات در سال جدید است.




منبع:

1400/02/28
13:57:06
0.0 / 5
593
تگهای خبر: آموزش , اجرا , اینترنت , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین