داغ ترینها: ....
آذری جهرمی اعلام كرد

پاسخ به 61 هزار پیامک کاربران

پاسخ به 61 هزار پیامک کاربران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم، گزارشی از تعداد پیامک های ارسالی کاربران را منتشر کرد که مطابق آن، از سال ۱۳۹۸ تا کنون به ۶۱ هزار پیامک پاسخ داده شده است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در آخرین روز فعالیت خود در دولت دوازدهم، در اینستاگرام نوشت: پیامک ها در کنار شبکه های اجتماعی، پنجره ارتباط مستقیمی بین شما و من بود. این گزارش از آمار دستورات شما از راه کانال پیامکی است که تلاش کردم عمده آنها را پیگیری کنم. خاطرات خوبی از این نوع تعامل با مردم برایم به وجود آمد، بخصوص وقتی محدود ناسزاها به لبخند رضایت و رفاقت ها بدل شد. در هر حال از امروز مسئولیت بنده بعنوان وزیر ارتباطات خاتمه خواهد یافت. اما همچنان کانال ارتباطی ما با هم باز خواهد بود و رفاقت ها همچنان ادامه خواهد داشت.
مطابق گزارش منتشرشده از جانب آذری جهرمی، ۶۱ هزار و ۲۴۵ پیام از آذرماه سال ۱۳۹۸ تا شهریور ۱۴۰۰، از راه پیامک ارسال شده است. از این تعداد پیامک، ۲۲ درصد در ارتباط با شکایت از اپراتورها بوده است. ۱۸ درصد پیام ها در ارتباط با درخواست توسعه پوشش اینترنت در روستاها یا شکایت از سرعت اینترنت، ۱۵ درصد در ارتباط با شکایت و انتقاد از خدمات پستی، ۱۵ درصد در ارتباط با درخواست اشتغال بوده که شرح این پیامک ها در زیر آمده است.


منبع:

1400/06/04
13:10:11
4.0 / 5
795
این مطلب را می پسندید؟
(4)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین