داغ ترینها: ....

معرفی 5 برنامه مترجم زبان ضروری هنگام سفر

معرفی 5 برنامه مترجم زبان ضروری هنگام سفر

كمیاب آنلاین: زبان كشورهای دیگر را نمی دانید؟ در واقع با وجود چنین برنامه هایی نیاز هم ندارید. این برنامه ها می توانند در صحبت كردن، خواندن و درك زبان مكانی كه در آن قرار دارید به شما كمك كنند.


این برنامه ها با استفاده از متن، صدا و تصویر و ترجمه آنها مرز بین زبان ها را شكسته اند. بعضی از بهترین برنامه های ترجمه زبان كه می توان در مسافرت از آنها بهره برد عبارتند از: ۱. Google Translate


این برنامه به شما اجازه می دهد تا با نوشتن، ۱۰۳ زبان را به صورت آنلاین و ۵۹ زبان را به صورت آفلاین ترجمه كنید. همین طور برای ۳۷ زبان قابلیت ترجمه بوسیله تصویر نیز وجود دارد.
دریافت برای ای او اس
دریافت برای اندروید ۲. TripLingo

اگر می خواهید در خارج از كشور مانند یك محلی صحبت كنید، اساسا TripLingo بهترین گزینه محسوب می شود. شما می توانید زبان مورد نظر خودرا انتخاب و آنرا دانلود كنید و با استفاده از آن در كشور مقصد جملات خودرا به آن زبان برگردانید. همین طور نسخه پولی این برنامه دارای مترجم آنلاین می باشد.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۳. SayHi

صدای خودرا به ۹۰ زبان و گویش بازگردانید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا صدای خودرا ضبط و آنرا به زبانی كه می خواهید٬ تبدیل كنید. همین طور اگر در مكانی شلوغ قرار دارید می توانید با تایپ كردن این كار را انجام دهید. SayHi برای كار كردن نیاز به اینترنت دارد و می توان آنرا به صورت رایگان دانلود كرد.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۴. Papago


Papago یك برنامه ترجمه ویژه برای زبان های كره ای، چینی، ویتنامی، اندونزیایی، ژاپنی و تایلندی است. این برنامه همین طور می تواند زبان هایی چون ایتالیایی، آلمانی و روسی را نیز چه به صورت متن و یا به صورت صدا ترجمه كند. از قابلیت های دیگر این برنامه ترجمه مكالمات پیوسته بین دو نفر است.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۵. Waygo


Waygo تنها می تواند زبان های چینی، ژاپنی و كره ای را به انگلیسی ترجمه كند اما كارآمدی برنامه در عدم نیاز به استفاده از اینترنت است. همین طور می توان با قرار دادن تصاویر مقابل دوربین آن، بلافاصله آنها را ترجمه كرد. نمونه رایگان آن ۱۰ ترجمه در روز را برای شما انجام می دهد اما برای ترجمه نامحدود هر زبان باید ۶.۹۹ دلار بپردازید.
دریافت برای اپل
منبع: چمدان
2121

1398/10/27
19:08:48
5.0 / 5
4287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین