داغ ترینها: ....

امید به تقویت برند مخابرات با اصلاح تعرفه ها

امید به تقویت برند مخابرات با اصلاح تعرفه ها

به گزارش کمیاب آنلاین، مدیرکل ارتباطات و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: امیدواریم با اصلاح حداقلی تعرفه ها بتوانیم برای تقویت برند شرکت گامهای اساسی برداریم.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمد رضا بیدخام- مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران- با اشاره به اینکه در طول ۱۲ سال قبل با راکد بودن تعرفه های ارتباطات ثابت، برند و ذی نفعان شرکت مخابرات ایران صدمه بسیار زیادی دیده اند، اظهار نمود: امید است با این اصلاح حداقلی تعرفه ها، با تأمین منابع مالی لازم شرکت بتواند تا حدودی پاسخگوی ذی نفعان خود باشد.

وی ادامه داد: در این سال ها، مردم، مشتریان، دولت، سهامداران و کارکنان با عنایت به این که منابع لازم تأمین نشد صدمه های زیادی دیده اند. در حوزه مشتریان صدمه زیادی به عرضه سرویسهای مخابراتی وارد شد و شرکت نتوانست در بخش خدمات قبل، حین و پس از فروش به مشتریان و عرضه سرویسهای جدید مناسب با تقاضای مشتریان موفق باشد.

طبق اعلام شرکت مخابرات، بیدخام به صدمه ها و مسائل نیروی انسانی اشاره نمود و اظهار داشت: چه کارکنان رسمی و چه کارکنان پیمانکار و قراردادی مان و چه بازنشستگان شرکت همگی صدمه دیده اند و مخابرات نتوانست منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات آنها را تأمین کند و پاسخگوی این عزیزان نبوده ایم که امیدوارم با اصلاح تعرفه ها شرکت بتواند منابع مالی لازم برای تأمین و پرداخت مطالبات این عزیزان را فراهم آورد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران همینطور بیان نمود: نظر ذی نفعان عملا به شرکت مخابرات ایران نگرش منفی ای است که امیدواریم از این پس با بازبینی و مدیریت صحیح در کسب و کار بتوانیم تا حدودی نگرش ذی نفعان را تغییر داده و حوزه برندینگ، برند شرکت مخابرات ایران را به قدرت سابق برگردانیم.
منبع:

1401/06/23
10:44:05
2.5 / 5
615
تگهای خبر: خدمات , سرویس , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین