داغ ترینها: ....

برنامه اپراتورهای مخابراتی آمریكا برای كنترل بحران كرونا

برنامه اپراتورهای مخابراتی آمریكا برای كنترل بحران كرونا

كمیاب آنلاین: اپراتورهای مخابراتی مستقر در ایالات متحده آمریكا برای دو ماه آینده به كاربران و مشتركان خود خدمات اینترنت رایگان و نامحدود ارائه می دهند.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، شركتهای AT&T و Verizon و Comcast كه از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی فعال در ایالات متحده آمریكا به شمار می روند، بمنظور تشویق و ترغیب كاربران و مشتركان خود به ماندن در خانه و كاهش ترددهای غیر ضروری در خیابان ها و جاده ها، اعلام نموده اند كه در دو ماه آینده كه احیانا روزهای اوج همه گیری و شیوع ویروس خطرناك كرونا خواهد بود، سرویس و خدمات اینترنت نامحدودی به مشتركان خود ارائه خواهند داد.
شركت تی موبایل علاوه بر وعده اینترنت نامحدود به كاربران خود همین طور مژده داده است كه پهنای باند خودرا نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد تا آنها بدون هیچ مشكل، قطعی یا كاهش سرعت اینترنت بتوانند به تماشای فیلم و سریال و محتوای آنلاین موردعلاقه خود در منزل بپردازند. این در حالیست كه به مشتركان تلفن همراه خود نیز در طول ۶۰ روز آینده ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان هدیه داده است.
این اپراتور همین طور به مشتركان خود اعلام نموده كه می توانند بمنظور ارتباط ازراه دور و بهتر با دوستان و اعضای خانواده خود كه در كشورها و مناطق درگیر كرونا همچون چین، كره جنوبی، ایران و تمام كشورهای اروپایی هستند، تماس بین المللی رایگان برقرار كنند.
این شركت با انتشار اطلاعیه ای در این خصوص خاطرنشان و تاكید كرده است: در شرایط حساس كنونی، سرعت و كیفیت بالای اینترنت از هر زمان دیگری ارزش و اهمیت بیشتری دارد.
علاوه بر این، دانش آموزان و دانشجویانی كه از برنامه و پلت فرم های آموزشی EmpowerED استفاده می نمایند، قادر خواهند بود ۲۰ گیگابایت بسته اضافی اینترنت از این اپراتور دریافت نمایند تا بدین ترتیب با كیفیت، سرعت و فراغ بال بیشتری به پیگیری دروس و واحدهای آموزشی خود بپردازند.
سایر اپراتورهای مخابراتی نظیر Verizon و Comcast نیز در این خصوص اعلام نموده اند برنامه های مشابهی بمنظور تشویق مشتركان خود به ماندن در منزل و استفاده از خدمات اینترنتی ارائه خواهند داد و تمامی آنها تعهدنامه های كمیسیون فدرال ارتباطات را در این زمینه به امضا رسانده اند كه طبق این كنوانسیون، متعهد شده اند كه تا اطلاع ثانوی و تا زمان بحران شیوع ویروس كرونا هیچ كدام از حساب های اینترنتی مشتركان خانگی یا كسب و كارهای كوچك را در صورت عدم پرداخت هزینه، قطع نكنند و به همه كاربران آمریكایی ظرف ۶۰ روز آینده اینترنت نامحدود ارائه دهند.
منبع:

1398/12/25
21:36:03
3.3 / 5
3179
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین