داغ ترینها: ....
در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

بی اطلاعی وزیر ارتباطات از پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام

بی اطلاعی وزیر ارتباطات از پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام

به گزارش کمیاب آنلاین، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: آنچه از جانب یک نماینده مجلس در رابطه با پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام عنوان شد، حدس و گمان است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در رابطه با پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام، اظهار نمود: من اطلاعی ندارم و این مورد را از نماینده ای که مطرح کرده است، سوال کنید. چیزی به ما واصل نشده است.
وی افزود: واتس اپ و اینستاگرام در کشورهایی که پلتفرم غالب هستند، به درخواست آن کشور دفتر داشته و قواعد آن کشور را می پذیرند. نامه را مرکز ملی زده است و من بامداد از آنها سوال کردم که گفتند هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم و آنچه از جانب یک نماینده مجلس مطرح شده، حدس و گمان است.
وزیر ارتباطات در پاسخ به پرسشی در رابطه با علت افزایش قیمت تعرفه های تلفن ثابت، بیان نمود: شرکت مخابرات ایران خصوصی است و باید هزینه ها و درآمدش با هم بخواند تا بتواند فعالیت کند. شرکت مخابرات هم فقط در ارتباط با تلفن نیست، منابعی که دارد از تلفن ثابت و اینترنت بدست می آورد صرف توسعه شبکه آن شرکت می شود. چند سال است که تعرفه های این شرکت تغییری نکرده است به همین خاطر در کمیسیون تنظیم مقررات افزایش تعرفه تصویب گردید و ابلاغ گردیده است. در مقابل بسته مکالمه برای مشترکان در نظر گرفته شده است. در تهران ۴ هزار دقیقه صحبت با تلفن ثابت و ۳۰۰ دقیقه با تلفن همراه می توانند صحبت کنند.
منبع:

1401/09/25
12:04:23
5.0 / 5
604
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین