داغ ترینها: ....

توسعه شبکه تلفن ثابت و همراه در ۳ شهر خوزستان

توسعه شبکه تلفن ثابت و همراه در ۳ شهر خوزستان

کمیاب آنلاین: کمیاب آنلاین: خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از ارتقا و توسعه شبکه تلفن ثابت و همراه در 3 شهرستان دزفول، اندیمشک و شوش آگاهی داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح های ارتقا و توسعه شبکه تلفن ثابت و همراه در خوزستان اظهار داشت: در سه شهرستان دزفول، اندیمشک و شوش با اجرای طرح هایی شبکه تلفن ثابت و همراه توسعه و ارتقا داده شد.

وی اضافه کرد: شبکه ارتباطی همراه اول با نصب و راه اندازی سایت پرسرعت جدید در شهرستان دزفول توسعه یافت. با وارد مدار شدن این سایت جدید، سرویس دهی شبکه سیار ارتباطی در بعضی مناطق این شهرستان ارتقا یافته است؛ این سایت، سایت ۱۳۲ از پروژه فاز هشت توسعه ارتباطات سیار استان خوزستان است.

فلاح زاده با اشاره به توسعه ارتباطات سیار در اندیمشک، عنوان کرد: بمنظور ارائه خدمات مطلوب به مشترکان و در امتداد ادامه برنامه های توسعه ای شبکه ارتباطات سیار و در راستای بهبود و رفع نقاط کور و پوشش حداکثری شبکه همراه، یک سایت جدید و پر سرعت تلفن همراه در شهرستان اندیمشک، راه اندازی و بدین سان ارتباطات سیار در این شهرستان توسعه یافت.

وی اشاره کرد: ارتقای سطح کیفی، پایداری ارتباط خدمات تلفن همراه، افزایش ترافیک دیتای مشترکان همراه و همین طور رفع نقاط کور و جلب رضایت مندی مشترکان از اهداف راه اندازی این سایت است که علاوه بر پایداری و تقویت شبکه، سرعت تبادل اطلاعات دیتای شبکه همراه اول در کوی نیروی اندیمشک و مناطق اطراف افزایش می یابد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: این سایت های جدید در دو شهرستان دزفول و اندیمشک مجهز به فناوری نسل ۲، ۳ و ۴ اینترنت هم راه است.

فلاح زاده درباب توسعه ارتباطات سیار در شوش اظهار داشت: با گسترش زیرساخت های مخابراتی و نصب و راه اندازی سایت پرسرعت جدید پاک چوب، شبکه اپراتور همراه اول در شهرستان شوش توسعه یافت.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اضافه کرد: وارد مدار شدن این سایت توسعه شبکه همراه و کاهش نقاط کور و افزایش پوشش شبکه و ارتقای سرعت برای مشترکان این شهرستان را به همراه دارد. این سایت از پروژه هشت پلاس توسعه ارتباطات سیار است.
1401/09/29
13:43:54
5.0 / 5
545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین