داغ ترینها: ....

دلیل ترخیص نشدن ماینرها چیست؟

دلیل ترخیص نشدن ماینرها چیست؟

کمیاب آنلاین: مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی توضیحاتی را درمورد ماینرهایی که در انبارهای این سازمان قرار دارند و تعیین تکلیف نشده اند ارائه نمود.


عبدالمجید اجتهادی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه حدود ۱۵۰ هزار دستگاه ماینر در انبارهای سازمان اموال تملیکی وجود دارد، اظهار داشت: این دستگاهها حدود پنج سال است که در انبارها نگهداری می شوند؛ با اینحال به سازمان اموال تملیکی اجازه تعیین تکلیف این دستگاهها را نمی دهند.
وی به این پرسش که چه نهادی مخالف ترخیص ماینرها است؟ پاسخ داد: توانیر و وزارت نیرو مدعی هستند اگر دستگاهها ترخیص شوند احتمال دارد از برق عمومی استفاده بدون مجوز شود؛ درحالی که به نظر سازمان این اتفاق نخواهد افتاد. فعلا دادستانی کل کشور اعلام نموده است ماینرها تعیین تکلیف نشوند.
بر طبق این گزارش، اجتهادی در نشست خبری که اواسط شهریورماه برگزار شد، اعلام نموده بود که تعداد زیادی از ماینرها رای برائت دارند و ابراز امیدواری کرده بود که توانیر برای این مساله تدابیری اتخاذ کند. وی بر این مساله تاکید کرده بود که این که دستگاهها رای برائت گرفته اند؛ یعنی بصورت مجاز وارد کشور شده اند. به ما قول داده اند از شروع مهرماه می توان این دستگاهها را تعیین تکلیف کرد.
منبع:

1401/10/03
10:21:47
5.0 / 5
680
تگهای خبر: دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین