داغ ترینها: ....

تعرفه مکالمات ویدیویی چقدر تعیین شد؟

تعرفه مکالمات ویدیویی چقدر تعیین شد؟

به گزارش کمیاب آنلاین، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، سقف تعرفه یک دقیقه تماس تصویری برای سیم کارهای دائمی و اعتباری را ۱۵۰۰ ریال (۱۵۰ تومان) تعیین و ابلاغ کرده است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مبحث برقراری تماس تصویری از راه تلفن همراه که مدتی است باردیگر پررنگ شده است به تازگی بوسیله ی یک اپراتور بعد از گذراندن دوره آزمایشی برای بعضی کاربران اپراتور اول تلفن همراه(همراه اول) که دارای گوشیهای هواوی و شیائومی هستند، فعال گشته است.

در همین رابطه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۴۲ مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۲، تعرفه خدمت مکالمه ویدیویی را اعلام نموده بود که به شرح زیر است:

ماده ۱- سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه ویدیویی (اعم از درون شبکه و برون شبکه)، برای سیم­کارت­ های دایمی و اعتباری برابر (۱۵۰۰) ریال تعیین می­ شود.

ماده ۲- دارندگان پروانه ارائه ­دهنده خدمات تلفن همراه می­ توانند با رعایت مفاد این مصوبه و دیگر مقررات و شرایط مربوط، بسته­ های مختلف تعرفه ­ای را متناسب با نیاز مشترکین تعریف و ارائه کنند.

ماده ۳- دارنده پروانه برای ارائه خدمت مکالمه ویدیویی مجاز به دریافت مبالغی تحت عنوان خدمت داده تلفن همراه نمی­ باشد.

ماده ۴- در صورت عدم توافق طرفین، تعرفه اتصال متقابل مکالمات ویدیویی خاتمه یافته به شبکه­ های تلفن همراه برابر ۵۰ سقف تعرفه مکالمه ویدیویی تعیین می­ شود.

ماده ۵- به شرط تفکیک درآمد خدمت مکالمه ویدیویی در صورت­ های مالی حسابرسی شده، رعایت الزامات مصوب کمیسیون و تایید سازمان، حق ­السهم دولت از درآمد ارائه خدمت مذکور تا انتهای سال ۱۴۰۳، هشت درصد (۸ ) تعیین می­ شود.

ماده ۶- تفسیر این مصوبه صرفا با کمیسیون است.

ماده ۷- این مصوبه در ۷ ماده به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسید.

گفتنی است پیش از این وزیر ارتباطات در اینباره گفته بود در رابطه با تماس تصویری، تعرفه اش در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب شده و به تصویب هیأت وزیران هم رسید و به اپراتورها ابلاغ گردیده است.

منبع:

1402/02/18
15:22:04
2.5 / 5
586
تگهای خبر: اپراتور , تلفن , خدمات , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین