داغ ترینها: ....
دبیر شورای عالی فضای مجازی:

مصوبه ممنوعیت استفاده از پالایش شکن ها مخاطب عمومی ندارد

مصوبه ممنوعیت استفاده از پالایش شکن ها مخاطب عمومی ندارد

به گزارش کمیاب آنلاین، دبیر شورای عالی فضای مجازی اظهار داشت: مصوبه مربوط به ممنوعیت استفاده از پالایش شکن ها مخاطب عمومی ندارد و برداشت های انجام شده در این زمینه نادرست است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، دکتر سید محمد امین آقامیری دبیر شورای عالی فضای مجازی اظهار داشت: مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی یک سند سیاستی است و مخاطب آن، دستگاه های قید شده در آغاز ابلاغیه هستند.
وی با اعلان اینکه این سند و بطور خاص بند ششم آنکه درباب ممنوعیت استفاده از پالایش شکن هاست، مخاطب عمومی ندارد، اضافه کرد: برداشت های انجام شده درباره ی این که مخاطب این مصوبه مردم هستند، نادرست است بلکه این مصوبه دستگاهها و تنظیم گران بخشی را ملزم کرده که امکان دسترسی مردم به سکوها و خدمات پرمخاطب خارجی را در چهارچوب قوانین و با ساز و کارهای جدید فراهم آورند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی اشاره کرد: بطور قطع اگر نیازهای مردم به این خدمات برطرف شود، دیگر نیازی به استفاده از پالایش شکن ها و فیلترشکن ها ندارند.
آقامیری در آخر اظهار داشت: مصوبه سیاستی اخیر در امتداد ابلاغیه سال ۱۳۹۸ است که مجوزهای قانونی را برای مواردی که راهکارهای دیگر جوابگو نیستند، فراهم می آورد.

1402/12/03
14:05:05
1.7 / 5
279
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , فضای مجازی , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین