داغ ترینها: ....

نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات و ارتباطات

نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات و ارتباطات

كمیاب آنلاین: اولین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات و ارتباطات كشور با حمایت ستاد توسعه صنایع خلاق و نرم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.


به گزارش ایسنا، نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران معروف به «ایران ایتکس» از اول تا ۱۰ بهمن ماه سالجاری میزبان علاقمندان حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات است. این نمایشگاه، علاوه بر تلاش در عرصه ایجاد و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک کشور، در حوزه شناسایی افراد و استارتاپ های مستعد این حوزه و برقراری ارتباط آنها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور فعالیت می کند.
در این نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات این صنعت شامل سخت افزار و نرم افزار به علاقه مندان عرضه می شود و فرصت خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت کنندگان ایجاد می شود.
دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز خیلی از همکاریهای تجاری و فناورانه در بین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش مفهوم داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می کنند.
آشنایی با طیف گسترده ای از محصولات و خدمات، امکان مقایسه بین انواع محصولات و خدمات، انتخاب کارآمدترین محصول متناسب با نیاز و بودجه موجود، صرفه جویی در زمان و هزینه برای بازدید از نمایشگاه و عدم محدودیت زمان، همچون مزایای حضور در این نمایشگاه مجازی است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، اپراتورها، اینترنت، امنیت، شبکه و ارتباطات، آموزش و مشاوره، بانکداری الکترونیک، تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک و پایگاه داده و سیستم های هوشمند، همچون موضوعات مورد بحث در این رخداد فناورانه خواهد بود.
منبع:

1399/08/26
13:58:35
5.0 / 5
915
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین