داغ ترینها: ....
در دیدار معاون وزیر امور خارجه با معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مطرح شد؛

مشاركت نخبگان ایرانی خارج از كشور در طرح های فناورانه تسهیل شود

مشاركت نخبگان ایرانی خارج از كشور در طرح های فناورانه تسهیل شود

کمیاب آنلاین: معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری برهم افزایی برای تسهیل مشارکت نخبگان ایرانی خارج از کشور در طرح های فناورانه و توسعه صنایع دانش بنیان تاکید نمودند.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه، سید کاظم سجادی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری دیدار نمود.
سید کاظم سجادی در این دیدار درباب هم افزایی هر دو دستگاه در جهت تسهیل مشارکت نخبگان ایرانی خارج از کشور در طرح های فناورانه و توسعه صنایع دانش بنیان گفت و گو و تبادل نظر کرد.
در این دیدار همین طور با اشاره به اهمیت و ظرفیت بسیار عظیم ایرانیان خارج از کشور بر ضرورت فعال سازی کارگروه علوم و تکنولوژی های جدید شورای عالی ایرانیان خارج از کشور و برگزاری وبینار با نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و ایرانیان علاقمند جهت معرفی برنامه های معاونت علمی و فناوری تاکید شد.
همکاری در جهت ارائه تسهیلات ورود کارآفرینان خارجی طرف همکاری با شرکت های دانش بنیان بوسیله صدور روادید تجاری و فناوری از دیگر محورهای گفت و گو در این دیدار بود.منبع:

1399/11/07
13:21:14
5.0 / 5
616
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین