داغ ترینها: ....
با تصویب مجلس

قیمت پیامك در سال آینده گران می شود

قیمت پیامك در سال آینده گران می شود

به گزارش کمیاب آنلاین نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای عرضه دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ۱۰ ریال از استفاده کنندگان خدمات مزبور دریافت نمایند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، نمایندگان در جلسه علنی عصر امروز (سه شنبه) مجلس و در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در بخش درآمدی بند (ی) تبصره ۶ ماده واحده این لایحه را تصویب کردند.
طبق مصوبه مجلس، کاربر (اپراتور)های عرضه دهنده خدمات مخابراتی باید علاوه بر قیمت هر پیامک مبلغ ده (۱۰) ریال از استفاده کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز نمایند.
همینطور حق الامتیاز و حق السهم دولت از کاربر(اپراتورهای) عرضه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ده درصد(۱۰%) افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل واریز می شود.
در جریان بررسی این بند پیشنهادات گوناگونی برای افزایش قیمت پیامک عنوان شد که در واکنش به آنها پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه توضیح داد که این مصوبه بدان معناست که مشترکین باید علاوه بر پول اپراتور، مبلغ دیگری را پرداخت کنند که این افزایش هزینه ها سبب نارضایتی مردم می شود.
او از نمایندگان خواست که به گران شدن هیچ موضوعی همچون هزینه پیامک رای مثبت ندهند و دولت مخالف است.
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس هم اصرار کرد که مجلس طرفدار مردم و ارزانی است اما اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد، این وضعیت رخ نمی داد.
منبع:

1399/12/05
18:59:11
0.0 / 5
1003
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین